Produkty i usługi

Wyszukiwarka

Wentylatory chemoodporne

W naszym asortymencie znajdują się urządzenia przeznaczone do transportu agresywnych związków chemicznych. Są to systemy wentylacyjne najczęściej stosowane w zakładach przemysłowych, najczęście chemicznych, ale również np. w oczyszczalniach ścieków. Wentylatory chemoodporne charakteryzuje wykonanie z materiałów odpornych na działanie związków chemicznych np. stal nierdzewna, a także wysoka wydajność podczas zastosowania oraz jednocześnie atrakcyjna cena sprzedaży.

Staramy się rozwiązywać nawet najtrudniejsze zadania. Wiele z dotychczasowych realizacji nastąpiła w wyniku wielomiesięcznych ustaleń nad trudną specyfiką wentylatora (których żaden konkurent nie chciał wykonać). Zazwyczaj wentylatory chemoodporne muszą być też na warunki przeciwwybuchowe – ATEX, a czasami dodatkowo na wysoką temperaturę.

Prezentowane w ofercie urządzenia są dostosowane do przetłaczania agresywnych gazów i oparów. Zostały przetestowane w większości różnych branż przemysłowych: zakładach chemicznych, akumulatorowniach, oczyszczalniach ścieków, rafineriach, fabrykach opon itp. Ich specjalna obudowa wykonana z materiałów odpornych na substancje chemiczne charakteryzuje się solidnością oraz odpornością na uszkodzenia. Nasze wentylatory chemoodporne odznaczają się niezmienną wydajnością nawet podczas długotrwałego stosowania. Zachęcamy zatem do bliższego zapoznania się z naszą ofertą oraz do bezpośredniego kontaktu z ekspertami z BlueVent. Oferujemy fachowe doradztwo!