Produkty i usługi

Wyszukiwarka

Wentylatory kanałowe

Dostępne w naszej ofercie wentylatory kanałowe przeznaczone są do instalacji w miejscach o niskim i średnim zapyleniu, szczególnie w obiektach użyteczności publicznej, apartamentowcach gospodarstwach domowych oraz przedsiębiorstwach. Doskonale nadają się do usuwania niewielkich zanieczyszczeń, zapylenia, gazów (w tym żrących i stwarzających zagrożenie wybuchu) a także wilgoci, roztoczy oraz nieprzyjemnych zapachów.

Produkowane przez nas wentylatory kanałowe mogą być montowane zarówno w pionie, jak i w poziomie – w zależności od przeznaczenia i charakteru budynku. Są to rozwiązania lekkie, wydajne, o wysokiej sprawności korzystne, ergonomiczne i przede wszystkim przyjazne dla środowiska. Zapewniają komfort osobom znajdującym się w pomieszczeniach narażonych na oddziaływanie zanieczyszczeń różnego typu, o niskim lub średnim stopniu zapylenia.

Urządzenia tego typu charakteryzują się nie tylko wydajną, ale także bardzo cichą pracą oraz niskim zużyciem energii. Przetłaczanie powietrza z zanieczyszczonych pomieszczeń obywa się szybko i sprawnie.

Pragniemy również zaznaczyć, że wszystkie dostępne w naszej ofercie wentylatory osiowe mogą zostać zamontowane jako modele kanałowe.